Jesteś tutaj: analizagieldowa.pl > Kredyty > Czy warto kupić opony na raty

Czy warto kupić opony na raty

Zima to piękna pora roku, która tylko w bieli może cieszyć. Co więcej, z nadejścia zimy cieszą się tylko dzieci, miłośnicy sportów zimowych i serwisy opon samochodowych. Te ostatnie wraz z pojawieniem się pierwszych oznak zimy mają pełne ręce roboty, jednak nie zawsze klienta stać na wybór droższego ogumienia. I na to znajdzie się skuteczna rada, ponieważ dobrze prosperujące serwisy oferujące także sprzedaż opon, coraz częściej prowadzą sprzedaż ratalną. Doskonałej jakości opony można mieć już za kilkaset złotych miesięcznie lub mniej, ponieważ maksymalny standardowy okres kredytowania zakupu opon, wynosi 24 miesiące.

Po zsumowaniu wszystkim rat kwota wydaje się być całkiem pokaźna, jednak biorąc pod uwagę fakt, że lepsze opony wystarczą przynajmniej na dwa sezony, a także zapewniają większe bezpieczeństwo jazdy oraz redukują koszty zużywanego paliwa, okazuje się, że jest to lepsze rozwiązanie niż zakup ich tańszych odpowiedników.

Decydując się na zakup opon w systemie ratalnym warto wybrać te z wyższej półki, które będą dopasowane do typu i marki pojazdu. W ten sposób możemy być pewni, że dokonamy trafnej decyzji, a same raty staną się jakby mniej uciążliwe.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.